Dzień Edukacji Narodowej

                      
             „Wszystko, co wielkie, jest wielkie przez serce”.
                                                         
                               Cyprian Kamil Norwid
 14 października 2021 roku w naszej szkole odbył się uroczysty apel z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie zaprezentowali program artystyczny „Mój nauczyciel – mój mistrz”, wyrażając swą wdzięczność za wspaniałe przewodnictwo na trudnej drodze zdobywania wiedzy. Gośćmi tej szczególnej uroczystości byli Pan Paweł Calak – Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego oraz Pani Joanna Kozerewicz – Kierownik Wydziału Obsługi Szkół i Edukacji.

Dzień ten był również okazją do wyróżnienia zasłużonych dla szkoły nauczycieli oraz pracowników obsługi. Nagrodę Starosty zaś otrzymała Pani Dyrektor Agnieszka Rutkowska.
                                                       
                               Agnieszka Wyrwich – Kosela.