luty 2017

Ach, co to był za bal…

W sobotni wieczór 4 lutego 2017 roku młodzież Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku bawiła się na Balu Studniówkowym w Olszewnicy Nowej. W pięknej sali bankietowej Riviera zgromadziło się ponad 100 osób, w tym 37 tegorocznych maturzystów z Liceum Ogólnokształcącego i Technikum Ekonomicznego. Studniówkę otwierał tradycyjny polonez przygotowany przez panią Annę Skrzynecką a odtańczony przez 22 par do kompozycji Wojciecha Kilara. Młodzież prezentowała się wspaniale w przepięknych kreacjach i eleganckich garniturach.
W imieniu uczniów klas maturalnych Emilia Fotek, Monika Ostrzeniewska, Daniel Bazylewski i Dominik Milewski podziękowali Dyrekcji Szkoły i nauczycielom za pracę dydaktyczną, wychowawczą i opiekuńczą, za tworzenie warunków do wszechstronnego rozwoju i za przekazaną wiedzę. Uczniowie zwrócili uwagę na szczególną rolę wychowawców – Pani Moniki Duchnowskiej i Pani Agaty Żbikowskiej. Ciepłe słowa wdzięczności przekazali również swoim Rodzicom.
Nie zabrakło także życzeń dla tegorocznych maturzystów od Pani Dyrektor Agnieszki Rutkowskiej i przybyłych na uroczystość gości: Pani Starosty Powiatu Nowodworskiego Magdaleny Biernackiej, Pana Burmistrza Gminy Nasielsk Bogdana Ruszkowskiego oraz Pani Przewodniczącej Rady Rodziców Elżbiety Bilińskiej i Pani Edyty Bazylewskiej, która przewodniczyła Komitetowi organizacyjnemu Studniówki. Po części oficjalnej przyszedł czas na radosną zabawę. O północy młodzież zaprezentowała część artystyczną: IV TE wystąpiła w scence kabaretowej, a uczniowie III LO przygotowali taneczną niespodziankę, czyli brawurowo odtańczyli twista. Oprócz tego podczas imprezy wybrano króla i królową balu. Zostali nimi Agata Zakrzewska uczennica klasy III LO oraz Dominik Milewski uczeń klasy IV TE.
Eleganckie wnętrza Riviery, wytworna kolacja, świetna muzyka, wspaniałe towarzystwo i zabawa do rana – takich chwil w życiu się nie zapomina. Studniówka 2017 na pewno na długo zostanie w pamięci jej uczestników.