Ślubowanie klas pierwszych

Niech wyrosną z Was tacy, którzy ku gwiazdom wzlecieć zapragną.” J. Korczak

28 września obyło się uroczyste ślubowanie klas pierwszych. Wydarzenie to już na stałe wpisało się w harmonogram szkolnych uroczystości, zajmując bardzo ważne miejsce. Po złożeniu swojego najważniejszego szkolnego przyrzeczenia pierwszoklasiści zostali oficjalnie przyjęci do szkolnej społeczności. Serdeczne słowa do młodszych koleżanek i kolegów skierował przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego, Damian Ostrowski. Po ceremonii Pani Dyrektor Agnieszka Rutkowska złożyła pierwszoklasistom serdeczne życzenia sukcesów w nauce i dobrego samopoczucia w gronie nowych koleżanek i kolegów. Przemówienie Pani Dyrektor było pełne życzliwości i nadziei związanych z kolejnymi uczniami szkoły. Pierwszoklasiści otrzymali ogrom miłych słów i zostali nagrodzeni wielkimi brawami.