Luty 2024

Milionerzy

15 lutego uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych im. Mikołaja Kopernika uczestniczyli w nagraniu programu „Milionerzy” w stacji telewizyjnej TVN Hubert Urbański –aktor, dziennikarz, prezenter telewizyjny i radiowy, pokazał nam jak wygląda jego praca. Podczas pożegnania, kierownik planu wyraził szczególne podziękowania dla Naszych uczniów za udział w programie. Młodzież zachowała się z kulturą i wykazała się zdyscyplinowaniem. Nagranie w telewizyjnym studio kieruje się bowiem swoistymi zasadami, jest to naprawdę ciężka praca. Ogladajcie kolejne odcinki programu Milionerzy!

Byliście dla Nas, opiekunów powodem do dumy.

To była przyjemność być tam z Wami. Dziękujemy! ❤️

Ewa Kraszewska,

Katarzyna Dyga,

Małgorzata Grudziąź.

Zawody Powiatowe w Halowej Piłce Nożnej chłopców.

W ramach rywalizacji sportowej szkół ponadpodstawowych, 12 lutego br. w nowodworskiej hali sportowej odbył się Powiatowy Turniej Piłki Nożnej Chłopców .

Emocji jak zawsze nie brakowało. Chłopcy z Naszej szkoły dali z siebie wszystko, ostatecznie plasując się na 5 miejscu. Dziękujemy za zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej placówki, a w przyszłości życzymy miejsca na podium!

Klasyfikacja końcowa zawodów przedstawia się następująco:

1.Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim

2. Zespół Szkół Nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim

3. Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim

4. ZSP w Pomiechówku

5. Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku

Organizatorem zawodów było Starostwo Powiatowe w Nowym Dworze Mazowieckim we współpracy z p. Jarosławem Miecznikowskim oraz Nowodworskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Gratulujemy wszystkim uczestnikom za wykazanie się zaangażowaniem i wolą walki, zwycięzcom życzymy wygranej w etapie rejonowym.

Naszą szkołę w tym dniu reprezentowali: Wiktor Kozarzewski , Jakub Jończyk, Patryk Zwierzchowski, Kuba Gortat, Wiktor Wilga, Krzysztof Dłutowski, Oliwier Branicki oraz Cichewicz Krystian.

Opiekun Mariusz Chrzanowski

Poczta Walentynkowa

Walentynki to wspaniała okazja do wyznań. Wcale nie tylko miłosnych. Walentynki to już nie tylko dzień miłości romantycznej, ale wszystkich rodzajów miłości, również tej w rodzinie lub między przyjaciółmi. Dlatego Samorząd Uczniowski zachęca wszystkich uczniów ZSZ w Nasielsku do wysłania sobie Walentynkowej wiadomości ❤️

Studniówka 2024

3 lutego 2024 r. o godz. 19.00 w Sali Belle Epoque w Winnicy zgromadzili się tegoroczni maturzyści – uczniowie klas 4LOR, 5TLR i 5TIER, aby wspólnie odprężyć się przed nadchodzącym za niecałe 100 dni egzaminem dojrzałości. Oprócz abiturientów w imprezie uczestniczyli: Pan Wicestarosta Paweł Calak, Pani Kierownik Wydziału Edykacji i Obsługi Szkół Joanna Kozerewicz, Pan Burmistrz Gminy Nasielsk Bogdan Ruszkowski wraz z żoną, a także Dyrekcja i Nauczyciele Zespołu Szkół Zawodowych w Nasielsku oraz osoby towarzyszące i rodzice młodzieży. Bal rozpoczął się od odtańczenia poloneza. Po tym tradycyjnym tańcu nastąpiła część oficjalna, podczas której przybyli goście, dyrekcja, wychowawcy klas, jak również rodzice życzyli uczniom jak najlepszych wyników z nadchodzącej matury i powodzenia w dalszym życiu. Po wystąpieniach nastał czas cudownej zabawy do białego rana!

Kochani Maturzyści jeszcze raz życzymy wam powodzenia na egzaminie maturalnym!

Anna Tyburska