Wyjazd kolejnej grupy uczniów na praktyki do Grecji w ramach programu finansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego – POWER.

Kolejna grupa uczniów z Technikum im. Mikołaja Kopernika w Zespole Szkół Zawodowych w Nasielsku wyjeżdża na praktyki do Grecji. Tym razem 20 ekonomistów i logistyków z klasy II TEL z dwoma opiekunami udadzą się do Leptokarii w Riwierze Olimpijskiej. Dnia 10 grudnia 2018 roku zostały podpisane umowy z partnerem greckim, które były uwieńczeniem ostatniego etapu formalnych przygotowań.  Nasza szkoła od kilku miesięcy realizuje projekt edukacyjny „Nowoczesny zawód dla Mazowsza” finansowany ze środków Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Jedna grupa -35 uczniów oraz trzech opiekunów  wróciła  3 listopada 2018 roku z dwutygodniowych praktyk z Grecji. Przywieźli ze sobą nie tylko niezapomniane wspomnienia z wycieczek, ale przede wszystkim cenne doświadczenia zawodowe.

Od 31 marca do 13 kwietnia 2019 roku nasi kolejni uczniowie będą zdobywać wiedzę niezbędną w wybranych przez siebie zawodach. Z pewnością  ułatwi to  zdobycie wymarzonej pracy, a także poszerzy horyzonty naszej młodzieży.

Zachęcamy  uczniów klas III gimnazjum oraz ósmoklasistów do wyboru nauki w naszej szkole, gdyż warto  inwestować w swój rozwój intelektualny, zdobywając wiedzę nie tylko ukierunkowaną  wybranym zawodem, ale także  ogólną – w Liceum Ogólnokształcącym w Zespole Szkół Zawodowych im. Mikołaja Kopernika w Nasielsku.