Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego 2022

W dniu dzisiejszym, tj. 20.12.2022 r. w Zespole Szkół Zawodowych im. Mikołaja Kopernika w Nasielsku odbył się Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego. Wystartowało w nim pięć szkól z Powiatu Nowodworskiego: Zespół Szkół nr 1 w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkół nr 2 w Nowym Dworze Mazowieckim, Liceum Ogólnokształcące im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim, Zespół Szkół Ponadpodstawowych w Pomiechówku oraz Zespół Szkół Zawodowych w Nasielsku. Młodzież przybyła do naszej szkoły pod opieką swoich nauczyli wychowania fizycznego. Miło nam było również gościć: pana Pawła Calaka Wicestarostę Powiatu Nowodworskiego oraz panią Joannę Kozerewicz Kierownika Wydziału Obsługi Szkół i Edukacji. Ceremoniału otwarcia dokonała Dyrektor Szkoły pani Agnieszka Rutkowska, która życzyła wszystkim udanej i miłej sportowej rywalizacji. Nad właściwym przebiegiem rozgrywek czuwali pan Stanisław Sotowicz oraz Pan Mariusz Chrzanowski.

Uczniowie rozpoczęli grę  w grupach, a później grano systemem pucharowym. Turniej przebiegał w kategorii dziewcząt i chłopców indywidualnie oraz drużynowo. Po rozgrywkach wyłoniono zwycięzców.  Wyniki turnieju przedstawiły się następująco:

                             Dziewczęta

I miejsce –       Karpińska Oliwia ZSZ Nasielsk

II miejsce –      Biegaj Zuzanna  LO Nowy Dwór Mazowiecki

III miejsce –     Znyk Wiktoria LO Nowy Dwór Mazowiecki

                          Chłopcy

I miejsce –        Leszczyński Jakub ZS nr 1  Nowy Dwór Mazowiecki

II miejsce –      Wdowiak Szymon ZS nr 1  Nowy Dwór Mazowiecki

III miejsce –     Wysocki Jakub  ZS nr 2 Nowy Dwór  Mazowiecki

                          Dziewczęta drużynowo

I miejsce –     LO Nowy Dwór Mazowiecki

II miejsce –    ZSZ  Nasielsk

III miejsce  –  ZS Pomiechówek

                              Chłopcy drużynowo

I miejsce  –   ZS nr 1 Nowy Dwór Mazowiecki

II miejsce –   ZS nr 2 Nowy Dwór Mazowiecki

III miejsce –  ZS  Pomiechówek

IV miejsce  –  ZSZ Nasielsk i LO Nowy Dwór Mazowiecki

 Uroczystego wręczenia nagród dokonała Dyrektor Szkoły pani Agnieszka  Rutkowska, Wicestarosta Powiatu Nowodworskiego pan Paweł Calak oraz pani Kierownik Wydziału Obsługi Szkół i Edukacji Joanna Kozerewicz. Zawody przebiegły  w miłej, serdecznej i sportowej atmosferze.

Zwycięzcom szczerze gratulujemy, talentu, wytrwałości i ducha walki.

Stanisław Sotowicz